Psychoterapia

O mnie - Rafał Milewski

Rafał Milewski ur. 1973
Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 roku (oraz studia doktoranckie w 2005). Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz psychoanalitykiem w trakcie szkolenia. Prowadzę także psychoanalityczną terapię małżeństw i par.

Pracowałem jako psycholog kliniczny – stażysta w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie (poradnia audiologiczna) prowadząc konsultacje dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i ich rodzin.

Ukończyłem studia podyplomowe – „Systemowa terapia rodzin” w Zakładzie Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Collegium Medicum UJ i pracuję także w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej dzielnicy Bemowo miasta stołecznego Warszawy prowadząc terapię małżeńską i par oraz rodzinną.

Ukończyłem studia podyplomowe – „Studium Psychoterapii Analitycznej”, jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. W gabinecie prowadzę psychoanalityczną psychoterapię i psychoanalizę indywidualną różnorodnych problemów i zaburzeń.

Jestem mediatorem wpisanym na listę mediatorów stałych przy prezesie Sądu Okręgowego w Warszawie oraz byłym członkiem zarządu Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych, w gabinecie prowadzę mediacje rodzinne.

Prowadziłem szkolenia dotyczące umiejętności interpersonalnych dla osób pracujących w sektorze pozarządowym, biznesowym i w administracji w Polsce i zagranicą (Albania, Bułgaria).

W pracy psychoterapeutycznej z pacjentem indywidualnym korzystam z podejścia psychoanalitycznego. W pracy z małżeństwami i parami z podejścia psychoanalitycznego i systemowego. Korzystam regularnie z własnej psychoterapii oraz superwizji indywidualnej. Jestem autorem publikacji naukowych, tekstów publicystycznych oraz poradników mediacyjnych.
psychoterapeuta, żoliborz, psychoterapia, warszawa, rafał milewski
Rafał Milewski
Gabinet Psychterapii
ul. Dygasińskiego 48
(okolice placu Wilsona)
01-603 Warszawa-Żoliborz
tel. 607 149 513
gabinet@gabinet-psychoterapii.waw.pl